Fregata

Fregata
Przedszkole Niepubliczne

10 czerwca 2019

Jak niewiele zostało do przerwy wakacyjnej....

Już niebawem kończy się rok szkolny 2018/2019 dla społeczności Fregaty.

Nim to nastąpi czeka nas jeszcze kilka wydarzeń i mnóstwo atrakcji.

Oto krótkie kalendarium na najbliższe tygodnie:

12 czerwca 2019 r. o godz. 14:30 zapraszamy wszystkich na II Galę Artystyczną, na której wyniki rocznej pracy zaprezentują dziewczynki z grupy 5-latków (Koniki Morskie), grupy 6-latków (Bursztynki) oraz poszczególnych klas Szkoły dla Dziewcząt. Gala odbędzie się na dużej sali gimnastycznej przy ul. Kanapariusza. Serdecznie zapraszamy!

14 czerwca 2019 r. o godz. 14:00 żegnamy dzieci z grupy 6-latków, które od 1 września rozpoczną swoją przygodę ze szkołą podstawową. Pożegnanie odbędzie się w sali Bursztynków; po pożegnaniu, rodziców dziewczynek zapraszamy do biblioteki Szkoły dla Dziewcząt (II piętro) na spotkanie organizacyjne.

19 czerwca 2019 r., na godz. 8:00 zapraszamy na Mszę Św. do Katedry Oliwskiej. Chcemy podziękować za miony czas, za wszystko co się wydarzyło, czego się nauczyliśmy i doświadczyliśmy; po Mszy św., ok. godz. 9:00 na boisku szkolnym wszyscy tańczymy flasmoba po czym wracamy do codziennego rytmu przedszkolnego.

Zajęcia kontynuujemy do 28 czerwca br.

Od 1 do 31 lipca br. świetlica w godzinach 7:15 - 15:30.

W sierpniu odpoczywamy po czym od 16 sierpnia br. szkolimy się i przygotowujemy sale aby powitać przedszkolaki 2 września 2019 r.