Fregata

Fregata
Przedszkole Niepubliczne

16 maja 2019

KLUB ŻEGLARSKI FREGATA

Pierwsze wodowanie fregatowego "PUCKA"

Flagowy "PUCK" Fregaty to łódka, którą aktywni żeglarsko rodzice projektu edukacyjnego Fregaty, inicjatorzy Klubu Żeglarskiego postanowili przeznaczyć na szkolenie żeglarskie dzieci w placówkach Fregaty oraz w ramach ŻAR.

ŻAR to Życiowa Aktywność Rodziny. KŻF czyli Klub Żeglarski Fregaty to po Orszaku Trzech Króli, Klubiku dla Mam, ChodźMY z Fregatą, Wyprawach Ojców z Córkami, Wyprawach Ojców z Synami, Akademii Familijnej, Balu Fregaty, Akademii Piłkarskiej z Turniejem Żołnierzy Niezłomnych i wielu innych kolejna inicjatywa i aktywność rodzin skupionych wokół Fregaty.

Materiał dokumentuje: - pierwsze w 2019 wodowanie jednostki flagowej Fregaty; - test nowego (bo świeżo wyprodukowanego przy "WARSZTACIE" klubie dla ojców) wózka do slipowania; - krótki rejs techniczny po wodowaniu.

Dziękujemy PARK45, tym rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli przy przygotowaniu łódki po zimie do pierwszego pływania, ale w niedzielne przedpołudnie dłużej zostać nie mogli. Nie zobaczycie ich na filmie, ani kilku pomagających ją sklarować przed zimą, czy wszystkich wspierających, a to właśnie dzięki nim filmik powstał.

Miejsce: I Morska Stanica Żeglarska Fregaty - SOPOT Park45

Czas: 5.05.2019 g. 9.00 do 13.40

https://www.youtube.com/watch?v=6c7z_a08rpw