16 maja 2019

KLUB ŻEGLARSKI FREGATA

Pierwsze wodowanie fregatowego "PUCKA"

Flagowy "PUCK" Fregaty to łódka, którą aktywni żeglarsko rodzice projektu edukacyjnego Fregaty, inicjatorzy Klubu Żeglarskiego postanowili przeznaczyć na szkolenie żeglarskie dzieci w placówkach Fregaty oraz w ramach ŻAR.

ŻAR to Życiowa Aktywność Rodziny. KŻF czyli Klub Żeglarski Fregaty to po Orszaku Trzech Króli, Klubiku dla Mam, ChodźMY z Fregatą, Wyprawach Ojców z Córkami, Wyprawach Ojców z Synami, Akademii Familijnej, Balu Fregaty, Akademii Piłkarskiej z Turniejem Żołnierzy Niezłomnych i wielu innych kolejna inicjatywa i aktywność rodzin skupionych wokół Fregaty.

Materiał dokumentuje: - pierwsze w 2019 wodowanie jednostki flagowej Fregaty; - test nowego (bo świeżo wyprodukowanego przy "WARSZTACIE" klubie dla ojców) wózka do slipowania; - krótki rejs techniczny po wodowaniu.

Dziękujemy PARK45, tym rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli przy przygotowaniu łódki po zimie do pierwszego pływania, ale w niedzielne przedpołudnie dłużej zostać nie mogli. Nie zobaczycie ich na filmie, ani kilku pomagających ją sklarować przed zimą, czy wszystkich wspierających, a to właśnie dzięki nim filmik powstał.

Miejsce: I Morska Stanica Żeglarska Fregaty - SOPOT Park45

Czas: 5.05.2019 g. 9.00 do 13.40