Co nas wyróżnia

Przedszkolak Fregaty jest człowiekiem, który na co dzień dąży do bycia uporządkowanym, pracowitym, hojnym, odpowiedzialnym, pobożnym i radosnym.

NASZA MISJA

1. Pracujemy razem z Rodzicami, tak aby oddziaływania wychowawcze i dydaktyczne były jednolite zarówno w domu jak i w placówce; dzięki temu przedszkole ma szanse stać się przedłużeniem domu.
  2. Jedność oddziaływania zapewnia osoba tutora (opiekuna).
  3. Dbamy o zrównoważony rozwój wszystkich aspektów osobowości dziecka: intelekt, wolę, emocje, ciało i ducha.
  4. Codziennie powtarzamy te same czynności/ zadania, tak aby z czasem przekształciły się
    w trwałe postawy i dyspozycje do dobrego działania (cnoty ludzkie).
  5. Dbamy o talenty, ale szczególną uwagę przykładamy do wspierania dzieci w pokonywaniu ich osobistych wyzwań/ trudności.
  6. Uczymy dzieci służyć innym swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem.
  7. Naszą pracą wprowadzamy w życie model edukacji spersonalizowanej.

wydarzenia/wyklady/wy_02.jpgrekrutacja/re_01.jpgwydarzenia/spotkania_grupowe/spo_01.jpg