Magdalena Michalska-Meck

Psychomotoryka

Paulina Cieniewicz
Wychowawczyni Bursztynków

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia polska ze specjalizacją nauczycielską i teatralną na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
w Wyższej Szkole imienia Bogdana Jańskiego w Warszawie. Od 10 lat z pasją oddaję się pracy
w przedszkolu. Od 7 lat jestem związana z przedszkolem Fregata. Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem ale również przyjacielem. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 2 letniej córeczki. W czasie wolnym najchętniej czytam książki lub wędkuję.

Izabela Czarniewska
Wychowawczyni Delfinków

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku pedagogika wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną. W Projekcie Edukacyjnym Fregata pracuję od 2015 r. Moje dotychczasowe doświadczenia ciągle utwierdzają mnie w przekonaniu, że zajęcie to jest moją pasją. Dzieci poznają otaczający świat w sposób zupełnie inny niż dorośli. Staram się im towarzyszyć w poznawaniu
i rozumieniu otaczającej rzeczywistości – tej postrzeganej z perspektywy dziecka. W kontakcie
z dziećmi najbardziej lubię ich szczerość i nieograniczoną wyobraźnię. Ich zadowolenie i uśmiech na twarzy jest największą nagrodą, która dodaje siły do dalszej pracy. Każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie, bardzo lubię podróże. Moją pasją jest również czytanie książek.

Marlena Gaszyńska
Wychowawczyni Bursztynków

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, na którym uzyskałam tytuł magistra pedagogiki ogólnej. Następnie ukończyłam studia uzupełniające z pedagogiki wczesnoszkolnej
i przedszkolnej. Uzyskałam również dyplom z zakresu wczesnego wspomagania, edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju. W Projekcie Edukacyjnym Fregata pracuję od 2013 r. Bycie nauczycielem sprawia mi radość, a możliwość obcowania z dziećmi jest dla mnie źródłem inspiracji. Staram się wykorzystywać różnorodne metody i formy pracy, aby zainteresować dzieci otaczającym światem. W wolnym czasie podróżuję oraz czytam książki.

Anna Nass
Wychowawczyni Muszelek

Iwona Olbryś

Karolina Olszewska
Język angielski

Jestem absolwentką Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuję w zawodzie od 9 lat. Pasjonuje mnie pedagogika oraz metodyka pracy z dziećmi. Staram się wzbogacać swój warsztat pracy, dlatego biorę udział w wielu szkoleniach i konferencjach. Moim głównym celem jest zaszczepienie w dzieciach ciekawości, która pobudzi je do poznawania nowego języka. Codzienne zajęcia wzbogacam grami, słuchowiskami, a także często czytam dzieciom bajki.W Projekcie Edukacyjnym Fregata jestem od 2017 r. i mam nadzieję kultywować w swojej codziennej pracy wartości takie jak szacunek, wytrwałość, radość i porządek.Uwielbiam przygody i poznawanie nowych ludzi. Liczne podróże (np. do Kenii czy Meksyku) pozwalają mi na odkrywanie różnych kultur, a także przenoszenie elementów ich modelu nauki do mojego warsztatu pracy.

Ewa Wasiłek
Wychowawczyni Koników Morskich

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku pedagogika specjalna. Pracę z dziećmi rozpoczęłam jeszcze w liceum w ramach wolontariatu w Domu Dziecka oraz w Dziennym Ośrodku Adaptacji w swoim rodzinnym mieście. Już w trakcie studiów dbałam o zdobywanie doświadczenia zawodowego. Pracowałam w jednym z punktów przedszkolnych w Sopocie jako asystent nauczyciela, a następnie jako nauczyciel w niepublicznym przedszkolu w Gdańsku. W pracy bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka oraz relacja oparta na wzajemnym szacunku. Największą satysfakcję i radość sprawia mi uśmiech na twarzy dziecka oraz możliwość obserwowania jego rozwoju i postępów, których dokonuje każdego dnia. W wolnym czasie spotykam się z rodziną
i przyjaciółmi. Chętnie uczestniczę również w kursach i szkoleniach, dzięki którym mogę uzupełniać swoją wiedzę i umiejętności. Bardzo lubię czytać książki o zróżnicowanej tematyce. Interesuję się również filmem i sportem.

Kornelia Więcek
Wychowawczyni Delfinków

Ukończyłam pedagogikę wczesnej edukacji ze specjalizacją terapia pedagogiczna na Uniwersytecie Gdańskim. Kontynuuję naukę na wspomnianej uczelni i aktualnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Specjalna ze specjalizacją Wczesne Wspomaganie Rozwoju. Wychowałam się w wielodzietnej rodzinie, dzieci zawsze były mi bliskie – już jako mała dziewczynka organizowałam zabawy młodszym i zajmowałam się nimi. Myśl o podjęciu pracy z dziećmi towarzyszyła mi od dawna. Od kiedy rozpoczęłam swoją pracę we Fregacie, nabrałam pewności, że jestem na odpowiednim miejscu. W wolnych chwilach czytam książki, gotuję, rozwijam swoje zainteresowania dotyczące wystroju wnętrz. Od niedawna spełniam swoje pomysły wnętrzarskie, odnawiając stare meble lub samodzielnie tworząc dodatki.

Anna Wojtowicz
Wychowawczyni Koników Morskich