Rekrutacja do Przedszkola Fregata odbywa się w trzech prostych krokach:

Etap I – Przesłanie formularza zgłoszeniowego i pierwsze spotkanie

Zaczynamy od przesłania na adres fregata@fregata.edu.pl formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy (*doc , *pdf )

Po otrzymaniu formularza, Sekretarz umawia z Rodziną termin pierwszego spotkania. W spotkaniu udział biorą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki. Celem spotkania jest omówienie modelu edukacyjnego i wychowawczego realizowanego w Przedszkolu.

Opłaty

W naszych szkołach istnieje system elastycznego czesnego, co oznacza, że opłaty są dostosowywane każdorazowo do sytuacji finansowej aplikującej rodziny. Dlatego po rozmowie z dyrektorem zostanie zorganizowane drugie spotkanie, tym razem z dyrektorem ds. ekonomicznych, na którym określą Państwo wysokość płaconego czesnego.

Podpisanie dokumentów

Podpisanie przez Rodzinę oraz Pełnomocnika Zarządu (Dyrektor placówki) umowy o świadczeniu usług w szkole podstawowej, której organem prowadzącym jest Stowarzyszenie SKWER.

We wszystkich spotkaniach uczestniczą oboje Rodzice.

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy przekonani, że wychowanie to ciężka praca, która przynosi jednak wiele radości. Szkolenia, wykłady, kursy - to wszystko dla rodziców, którzy chcą czegoś więcej dla swoich pociech.

Kasia i Arek Duchlińscy