Rekrutacja do Przedszkola Fregata odbywa się w trzech prostych krokach:

Etap I – Przesłanie formularza zgłoszeniowego i pierwsze spotkanie

Zaczynamy od przesłania na adres fregata@fregata.edu.pl formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy (*.doc , *pdf )

Po otrzymaniu formularza, Sekretarz umawia z Rodziną termin pierwszego spotkania. W spotkaniu udział biorą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki. Celem spotkania jest omówienie modelu edukacyjnego i wychowawczego realizowanego w Przedszkolu.

Etap II – Drugie spotkanie

Jeśli wszystkie strony podtrzymują zainteresowanie, umawiają się na kolejne spotkanie. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki. W spotkaniu udział biorą oboje rodzice.

Podstawowe czesne miesięczne wynosi 710 zł/mc płatne przez 12 miesięcy a wpisowe 300 zł. Rodzice ponoszą koszty zakupu mundurka, wyżywienia, ubezpieczenia oraz logopedy o ile dziecko potrzebuje.

Etap III – Podpisanie dokumentów

Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny, kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Stowarzyszeniem SKWER, organem prowadzącym placówkę.

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy przekonani, że wychowanie to ciężka praca, która przynosi jednak wiele radości. Szkolenia, wykłady, kursy - to wszystko dla rodziców, którzy chcą czegoś więcej dla swoich pociech.

Kasia i Arek Duchlińscy