Dobra komunikacja

Już w sobotę 10 października 2015 r. zapraszamy na wykład "Dobra komunikacja". Wykład odbędzie w sali na II piętrze Szkoły dla Dziewcząt o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat do pobrania: Dobra komunikacja

Prelegenci:

Ania i Janusz Wardakowie -

od 20 lat są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami dziewięciorga dzieci w wieku od roku do 18 lat. Są jednymi z założycieli i moderatorów Akademii Familijnej w Polsce. Autorzy wykładów i prelekcji, a także kilku artykułów prasowych, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu. Janusz jest stałym gościem audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Ania jest koordynatorem współpracy z rodzicami w szkole „Strumienie”, a Janusz jest wicedyrektorem ds. wychowawczych szkoły dla chłopców „Żagle”. Obie placówki prowadzone są przez Stowarzyszenie „Sternik”.