Lepiej niż kompromis

W piątek, 27 listopada 2015 r. o godz. 18:00 w dawnej bibliotece szkolnej na II piętrze odbędzie się wykład otwarty dla rodziców pt. "Lepiej niż kompromis, komunikacja w myśl zasady wygrana - wygrana". Wykład poprowadzi Pani Iwona Majewska - Opiełka.

Możemy również zapraszać znajomych, plakat do pobrania: Lepiej niż kompromis..

Nasza prelegentka:

Pani Iwona

Majewska - Opiełka

Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej. Przetłumaczyła „7 nawyków skutecznego działania” Stephena R. Coveya , nim w Polsce kupiono prawa autorskie do tej książki. Pierwsza napisała po polsku książkę o poczuciu własnej wartości, wartościach naturalnych i psychologii rozwoju duchowego. W edukacji nieustannie podkreśla rolę wychowania, jako drogę nie tylko do sukcesu społeczeństwa, ale również szczęścia człowieka.